کد صنعت جدید در پنجره های دوجداره


اتحادیه پنجره دوجداره upvc در استرالیا اخیرا یک code of practice را به چاپ رسانده است تا کاربران نهایی با اطمینان بیشتر نسبت به محصولات upvc مطابق با استانداردها بهره مند شوند این به این دلیل است که این کشور دارای بالاترین تابش خورشیدی در هر متر مربع در جهان است و باید محصولاتش را برای مقاومت در برابر شرایط سخت تر آماده کند.

پنجره دو جداره 2

پکد صنعت جدید در پنجره های دوجداره یا دیگر محصولات pvc برای اطمینان بیشتر نسبت به دوام و رنگ فریم هایupvc

اتحادیه پنجره های upvc در وینیل استرالیا،استانداردهای لازم را برای درب ها و پنجره های دو جداره اعلام می کند:

pvc های بدون پلاستیک یا به اختصار upvc در سراسر جهان به پنجره هایی با نگهداری کم و راندمان گرمایی بالا شناخته می شوند.تغییر دنگ پانارومای پروفیل های پنجره دو جداره upvc در هنگام قرار گرفتن در معرض شرایط uv سوالاتی است  که اغلب توسط سازندگان و مصرف کنندگان درب ها و پنجره های دوجداره مطرح می شود.

پنجره دو جداره 1

هدف کدگذاری در صنعت جدید اطمینان بیشتر نسبت به دوام پروفیل های upvc در شرایط آب و هوایی استرالیا و کاهش نگرانی های مربوط به تغییر رنگ است.

icp سازمانی است که در پنجره های دوجداره upvc مقاومت در برابر آب و هوا،رنگ،و مقاومت مورد نیاز برای پروفیل های upvc برای استفاده در پنجره ها و درها در ساختمان های استرالیا را تنظیم می کند.

استرالیا با داشتن بالاترین تابش خورشیدی،ضروری است که محصولات مورد استفاده در ساختمان های استرالیا مناسب برای این شرایط آب و هوایی طراحی و ساخته شود.

اعتباربخشی توسط icp به این معنی است که که پروفیل ها به طور مستقل مورد آزمایش قرارگرفته اند تا بتوانند به شرایز uv بالاتر از استرالیا برسند.icp نیازمند آزمایشاتی است که ذرب ها و پنجره های دوجداره تا حداکثر 15000 مگاژول مربع در معرض تابش قرار گیرند و حتی فراتر که پروفیل ها بتوانند در منطقه شمال یا جنوب اروپا،ایالات متحده و چین استفاده شوند.

ارائه می توانند تحت تایید اعتبار از icp، به طور مستقل در آزمایشگاه های مقاومت طبیعی در استرالیا در یک سایت با تابش بالا در کوئینلند آزمایش انجام دهند.پروفیل ها و پنجره های دو جداره و یا درب ها برای رعایت حداکثر پارامترهای تعیین رنگ و همپنین تست ضربه باید از آزمون هایی عبور کنند.مقررات همچنین شامل مقررات مرتبز با کیفیت پلیمر و محدودیت استفاده از ترکیبات افزودنی حاوی سرب و کادمیوم است.

تولید کنندگان پروفیل و پنجره های دوجداره و یا درب ها برای تعیین اعتبار محصولاتشان از علامت اعتبارسنج icp استفاده می کنند که یک راه برای شناسایی پروفیل های معتبر upvc آزمایش شده می باشد.

اشتراک مطلب در شبکه های اجتماعی

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn