مزیت های پنجره دوجداره نسبت به آلومینیومی


ورود پنجره دوجداره به عرصه ساختمان سازی کمک شایانی به این صنعت نموده و همچنین راحتی و آسایش بسیاری را برای ساکنین خانه ها به ارمغان آورده است و خانه ها را از شرایط نامطلوب به شرایطی بسیار مطلوب تر تبدیل کرده است.

مزیت های پنجره دوجداره نسبت به آلومینیومی1

پنجره دوجداره UPVC  مزیت های زیادی نسبت به پنجره آلومینیومی دارد که به بررسی این مزیت ها میپردازیم.

با افزایش روز افزون خودرو ها و ساخت و ساز خیابان های بسیار زیاد باعث شده که در برخی مکان ها خانه های مسکونی نزدیک به اتوبان ها یا خیابان ها ساخته میشود و این خود باعث به وجود آمدن عواملی چون آلودگی صوتی در خانه ها و نارضایتی ساکنان این خانه ها شده. یکی از مزیت های بسیار عالی پنجره دوجداره عدم نفوذ اکثر صداهای اطراف به داخل خانه میباشد و میشود گفت که تقریبا این مشکل را حل کرده و در ساختمان هایی که حتی نزدیک به خیابان ها و اتوبان ها ساخته شده اند و از پنجره دوجداره استفاده کرده اند با مشکل سر و صدای ماشین ها و دیگر صداهای مزاحم در امان می مانند.

از دیگر مزیت های پنجره دوجداره عایق بودن بسیار خوب آنها نسبت به پنجره های آلومینیومی میباشد و این باعث میشود که در زمستان های سرد گرمای داخل خانه به بیرون نرود و خانه سرد نشود و همچنین در تابستان خانه خنک تر بماند و در کل اتلاف انرژی را به حداقل می رساند.

مزیت دیگر پنجره دوجداره زیبایی این پنجره ها میباشد. این پنجره ها در رنگ های مختلف بسیار زیبا عرضه میشوند و برخلاف پنجره های آلومینیومی به مرور زمان زیبایی خود را در اثر فرسایش از دست نمی دهند.

اما مهم ترین مزیتی که پنجره دوجداره نسبت به پنجره های آلومینیومی دارد هزینه آن می باشد که میتوان گفت هزینه نصب این پنجره ها حدودا نصف  پنجره های آلومینیومی میباشد و صرفه اقتصادی زیادی را دارد.

اشتراک مطلب در شبکه های اجتماعی

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn