سبک های پنجره دوجداره

انواع سبک در پنجره دوجداره و بهترین سبک برای خانه شما

وقتی درنظر بگیرید که چه نوع پنجره دوجداره برای خانه شما مناسب است لازم است که اطلاعات دقیقی راجع به انواع سبک های پنجره دوجداره بدانید.پنجره های دوجداره مزایای زیادی دارند،از هزینه کم و نگهداری آسان تا تاثیر عایق بندی پنجره در فصل های گرما و سرما ،دوام و تنوع وسیعی از سبک های پنجره دوجداره.

 

از آنجا که پنجره‌های دوجداره بسیار رایج هستند، تولیدکنندگان پنجره دوجداره می‌توانند انواع مختلفی از سبک‌های مختلف پنجره ایجاد کنند تا بهترین نوع پنجره برای خانه شما مناسب باشند. با توجه به تقاضای رو به رشد پنجره‌های دوجداره در جهان، انواع مختلفی از طرح‌ها برای انتخاب از آن‌ها با مجموعه‌ای از ویژگی‌ها و مزایا وجود دارد. زمانی که تصمیم بگیرید چه نوع پنجره دوجداره برای خانه شما مناسب است، دیگر به محدودیت انتخاب محدود نیستید. با این حال، شما باید معماری خانه خود را در نظر بگیرید، چون همه سبک‌ها ممکن است متناسب با تمام قسمت‌های خانه شما نباشند.

راهنمایی ما در انتخاب انواع سبک پنجره دوجداره بخوانید:


کدام سبک و طراحی پنجره دوجداره برای خانه شما مناسب است؟

پنجره های دوجداره کرکره ای

شیب و روشن کردن ویندوز

پنجره دوجداره sash

پنجره دوجداره خلیج

پنجره دوجداره کلبه ای

 

کدام سبک و طراحی پنجره دوجداره برای خانه شما مناسب است؟

پنجره‌های دوجداره می‌تواند خانه شما را به روش‌های متعددی بهبود بخشد، از زیبایی‌شناسی تا ایمنی، تا ظرفیت ذخیره انرژی آن‌ها. با داشتن و انتخاب سبک در، دارایی شما به میزان زیادی سود خواهد برد.

هنگام خرید پنجره دوجداره، دو احتمال اصلی وجود دارد:

پنجره‌های دوجداره که در اندازه های متناسب ساخته شده اند

کسانی که آماده اند که پنجره دوجداره را متناسب با اندازه های شما بسازند

در این گزینه‌ها، شما جنبه‌های مختلفی برای انتخاب دارید، که از آن پنجره‌های uPVC رنگی که می‌خواهید انتخاب کنید، برای این که آیا می‌خواهید سبک‌های سنتی و یا مدرن بیشتری بخواهید، که در آن شما می‌خواهید سبک پنجره uPVC را در آن نصب کنید.

تمام این عوامل در نهایت بر قیمت پنجره دوجداره uPVC تاثیر خواهند گذاشت، چون پنجره‌های رنگی مثل پنجره‌های دوجداره uPVC خاکستری کمی گران‌تر از پنجره‌های استاندارد سفید خواهد بود. تولید کنندگان می‌توانند سبک پنجره دوجداره uPVC شما را در رنگ‌ها و ترکیبات مختلف در دسترس قرار دهند، و به صاحبان خانه امکان انتخاب از یک پالت باز با توجه به روند، نوع خانه و سبک را می‌دهد. انتخاب شما می‌تواند از یک نگاه چوب طبیعی به انواع مختلف رنگ متفاوت باشد، که همه آن‌ها شما را با منافع of تامین می‌کنند. طبیعتاً، تعداد پنجره‌هایی که شما برای نصب انتخاب می‌کنید، بر روی هزینه کلی نیز تاثیر خواهد داشت.

برخی از سبک‌های پنجره دوجداره uPVC خود را بهتر به نیازها و سلیقه‌های خاص خود قرض می‌دهند. در مورد انواع رایج مدل‌های پنجره uPVC زیر مطالعه کنید.

پنجره‌های دوجداره Casement

پنجره‌های دوجداره Casement یکی از رایج‌ترین سبک‌ها در بریتانیا هستند. این باعث می‌شود که آن‌ها به راحتی در یک ردیف از سبک‌ها و اندازه‌های مختلف موجود باشند. پنجره‌های دوجداره Casement یک نوع ثابت از سبک پنجره دوجداره uPVC با یک قاب پنجره ثابت و یک کادر وابسته هستند. مکانیزم باز کردن پنجره پنجره بسیار ساده است و اجازه می‌دهد تا حجم زیادی از هوا به اتاق تهویه موثر برسد.

پنجره باز پنجره می‌تواند در بالا، پایین و یا در هر دو طرف باشد. بنابراین، طراحی این سبک پنجره uPVC به اولویت‌ها و نیازهای شما بستگی دارد. پنجره‌های Casement یا بسته به شکل‌گیری خانه و خارجی می‌توانند به داخل یا خارج باز شوند. از آنجا که پنجره پنجره اجازه چنین حجم زیادی از هوا را می‌دهد، برای طبقات زمین، آشپزخانه‌ها و اتاق‌های طبقه اول ایده‌آل است.

پنجره‌های Casement در دهه ۶۰ محبوبیت پیدا کردند، زیرا آن‌ها ظاهر جدیدتر و مدرنی را نسبت به جایگزین‌های دیگری ارائه کردند. بنابراین، این یکی از انواع مدل‌های پنجره uPVC است که امروزه می‌تواند در اغلب خانه‌های انگلستان یافت شود.

شما می‌توانید اندازه پنجره را با اندازه پنجره استاندارد کنید تا پول پس‌انداز کنید، و این پنجره uPVC را به عنوان یکی از ارزان‌ترین بخش‌های آن در نظر بگیرید. با این حال، اگر می‌خواهید طراحی شخصی خود را به آن اضافه کنید، هم چنین می‌تواند به نیازهای شما بستگی داشته باشد. امروزه، شما می‌توانید آن‌ها را در انواع مختلفی از سبک و طراحی، از سنتی گرفته تا شیک و مدرن، به دست آورید.

برای پنجره‌های کوچک می‌توانید انتظار داشته باشید که بین ۲۰۰ تا ۹۰۰ پوند در هر پنجره پرداخت کنید.

upVC سبک پنجره Casement

پنجره‌ها را برگردان و برگردان

Tilt و پنجره‌های تبدیل نوع پویا از سبک پنجره uPVC با توابع چندگانه هستند. شما می‌توانید پنجره را به طور کامل باز کنید (مانند یک طرف پنجره بسته) تا به مقدار زیادی هوا اجازه دهید و به راحتی بیرون پنجره را تمیز کنید، یا می‌توانید آن را از پاشنه به داخل خم کنید تا تهویه ایمن داشته باشد.

کج کردن و تبدیل شدن پنجره یکی از سبک‌های پنجره uPVC است که با جستجوی منصفانه، ظاهر مدرن، به خانه شما می‌دهد و هیچ تعجبی ندارد که این طراحی پنجره عملی در سراسر اروپا بسیار محبوب است.

این یکی از بهترین سبک‌های پنجره است که برای اتاق‌خواب بچه‌ها مناسب است، به طوری که کج شدن درونی از پاشنه به شما اجازه می‌دهد که ایمن و ایمن در اتاق، حتی در شب، تهویه شود. زاویه انحراف و پنجره به طور کلی برای اتاق‌ها با فضای محدود بزرگ است. مکانیزم قفل چند نقطه‌ای، کج کردن و تبدیل پنجره به یکی از امن‌ترین سبک پنجره uPVC می‌شود.

نصب پنجره‌ها و تبدیل پنجره‌ها به طور معمول پیچیده‌تر از پنجره اصلی است، بنابراین نصب کردن شیب و تغییر سبک پنجره به کار و نصب بیشتر از بقیه نیاز دارد. شما می‌توانید انتظار شیب را داشته باشید و پنجره‌ها را تبدیل به هزینه هر جایی بین ۴۰۰ تا ۶۰۰ پوند کنید.

uPVC Sash ویندوز
پنجره کمربند uPVC برای قرن‌ها یکی از the ترین سبک پنجره بوده‌است . محبوبیت آن‌ها در دهه ۶۰ کاهش یافت ، زمانی که نگاه مدرن تری از پنجره بیشتر مورد نظر شد . با این حال ، از دهه ۹۰ ، باز هم پنجره باز محبوب‌تر شد . امروزه این سبک پنجره uPVC احساس سنتی خود را حفظ می‌کند ، اما ویژگی‌های حفظ امنیت و انرژی یک پنجره مدرن امروزی را دارد . این سبک پنجره uPVC برای خانه‌های سبک ویکتوریا مناسب است .
پنجره کمربند uPVC نیز به عنوان پنجره کمربند و یا پنجره باز شناخته می‌شود و می‌تواند به صورت یک پنجره عمودی افقی یا عمودی تولید شود . در اصل ، این سبک پنجره uPVC سنتی متشکل از دو بسته movable است که از طریق یک مکانیزم کشویی باز می‌شوند . می‌توانید پنجره‌ها را انتخاب کنید که در آن یکی از پنجره‌ها و یا هر دو طرف بالا و پایین باشند .
پنجره کمربند یک سبک پنجره uPVC است که در فضاهای تنگ و تنگ ، مثل اتاق‌خواب یا حمام کوچک مناسب است . در برخی موارد ، تولید کنندگان می‌توانند پنجره را از ریل جدا کرده و آن را به سمت گزینه‌های مختلف تهویه خم کنند .
پنجره‌های کمربند uPVC در محدوده قیمتی مقرون‌به‌صرفه هستند . شما می‌توانید انتظار داشته باشید که ۴۰۰ تا ۱۰۰۰ پوند در هر پنجره پرداخت کنید .
پنجره uPVC بی
پنجره گردان uPVC یک عنصر تجمل را به خانه شما اضافه می‌کند . این نوع پنجره در میان the و همچنین گران‌ترین سبک پنجره uPVC در بازار است . به طور کلی ، این نوع از سبک و طراحی پنجره است که از ساختمان خارج شده‌است ، یک شاه‌نشین داخلی ایجاد کرده و عمق را به خانه شما اضافه می‌کند .
یک پنجره کوچک می‌تواند یک گوشه کوچک راحت را در خانه شما ایجاد کند ، درام را به یک اتاق ناهارخوری اضافه کند ، یا به عنوان فضای ذخیره اضافی عمل کند . با هرگونه نصب این نوع از سبک پنجره uPVC ، پنجره خلیج فضا و کاراکتر را به اتاق اضافه می‌کند . رایج‌ترین جاها این سبک در اتاق‌های نشیمن و یا اتاق‌های اصلی نصب شده‌است .
سبک پنجره bay شامل سه شیشه پنجره در هر دو زاویه ۴۵ درجه است و در نتیجه مقدار زیادی نور به اتاق اضافه می‌کند . شما می‌توانید یک پنجره ، کمربند و یا سبک پنجره uPVC را انتخاب کنید .
از آنجا که این نوع از سبک پنجره uPVC پیچیده است ، همه خریده‌ای پنجره‌های bay به ترتیب ساخته می‌شوند . به طور متوسط ، قیمت تقریبی هر پنجره bay در هر جایی بین ۱۰۰۰ تا ۳۰۰۰ پوند است .

uPVC خلیج ویندوز

پنجره‌های کلبه
پنجره‌های کلبه به سبک کلبه راهی خوب برای حفظ ظاهر و احساس یک سبک قدیمی به خانه ، اما با مزایای مدرن هستند . uPVC به طور خاص بهترین گزینه برای تکرار antique ، صفحات نازک و عناصر سنتی است . پنجره‌های کلبه که به پنجره‌های Georgian یا تودور شناخته می‌شوند ، هم نوارهای افقی و هم عمودی دارند که از میان شیشه به حرکت در می‌آیند تا به نظر برسد شیشه‌های جداگانه وجود دارند .
پنجره‌های کلبه نیز می‌تواند پنجره‌های سبک پنجره ، کج کردن و یا پنجره را داشته باشد . این انعطاف‌پذیری باعث می‌شود که پنجره‌های کلبه یک سبک پنجره uPVC مطلوب بین صاحبخانه های بریتانیا باشد . شما می‌توانید به طور معمول شکل و شکل یک پنجره cottage را انتخاب کنید ، بنابراین با انتخاب این سبک پنجره uPVC می‌توانید بدون به خطر انداختن ایمنی به احساس سنتی دست یابید .
سبک پنجره کلبه برای بیشتر اتاق‌ها در یک خانه عالی است ، اما بسته به نوع پنجره uPVC که شما انتخاب می‌کنید ، پنجره ، کمربند و یا کج شدن و تغییر مکان ایده‌آل می‌تواند تغییر کند . برای مثال ، یک پنجره اتاق کوچک برای اتاق‌های طبقه همکف بهتر از حمام طبقه دوم مناسب‌تر است .
دوباره ، همانطور که به سبک پنجره uPVC که شما برای پنجره کلبه خود انتخاب می‌کنید بستگی دارد ، قیمت نیز متفاوت خواهد بود، اما می‌تواند از ۲۰۰ تا ۱۰۰۰ پوند در هر پنجره متفاوت باشد .
الگوی پنجره مناسب برای خانه خود را پیدا کنید
تولید کنندگان پنجره‌های uPVC قادر به ساخت خانه شما به طور کامل منحصر به فرد هستند، به دنبال مشخصات دقیق داده‌شده ، به طوری که پنجره‌های جدید بتوانند با خانه شما تطابق داشته باشند. حفظ و ارائه یک سیستم پایدار ، ایمن ، و ارائه توابع صرفه‌جویی در انرژی آسان است .
اگر شما به سبک‌های پنجره uPVC علاقه دارید ، به سادگی شکل بالا را پر کنید و GreenMatch با چهار نقل‌قول بدون هیچ تعهد دیگری به شما کمک خواهد کرد .