پنجره دوجداره رنگی

آیا پنجره دوجداره upvc رنگی چیزی است که به دنبال آن می گردید؟

پنجره دوجداره upvc بیش از 30 سال است که مورد استفاده قرار می گیرد.

اگر تصمیم گرفته اید که خانه خود را به واسطه پنجره های دوجداره تغییر دهید،پس قبل از اینکه انتخاب خود را انجام دهید بد نیست که متنی که ما برای شما آماده کرده ایم را بخوانید:

1-یکی از مواد مورد استفاده تولید کنندگان پنجره دوجداره مواد upvc است.

2-فریم های رنگی upvc نشان دهنده صنعت رو به رشد این بازار است.

uPVC به چه معناست؟ uPVC یا Unplasticised Polyvinyl Chloride ، موادی است که بیشتر در صنعت ساختمان کاربرد دارد.عدم وجود پلاستیک ها باعث می شود که آن ها سخت تر،بادوام تر و قابل بازیافت باشند.

با جایگزین کردن پنجره های قدیمی خود با پنجره های رنگی upvc،علاوه بر اینکه سبک های مختلفی از این گونه پنجره ها را مطابق با سلیقه خود می توانید انتخاب کنید از لحاظ رنگ نیز می توانید ظاهر منحصر به فردی برای خانه خود تنظیم کنید،بعلاوه آن بهبود قابل توجهی را در زمینه های عایق بندی،کاهش سروصدا ،زیبایی شناسی بهتر و قیمت برای خود به ارمغان خواهید آورد.

uPVC رنگی

 

پنجره های دوجداره رنگی چگونه ساخته می شوند؟

قیمت پنجره دوجداره رنگی

چه رنگ هایی برای پنجره دوجداره وجود دارد؟

چقدر می توان با نصب پنجره دوجداره صرفه جویی کرد؟

مزایای استفاده از پنجره دوجداره رنگی

معایب پنجره دوجداره

سبک های پنجره دوجداره رنگی

 

پنجره دوجداره رنگی upvc چگونه ساخته می شود؟

یکی از روش های معمول اکسترود کردن رنگ است.امروزه اکثر شرکت ها علاوه بد اینکه پنجره ها را در رنگ های مختلف ارائه می کنند همچنین در سایه های مختلف برای قسمت های داخلی و خارجی و ترکیبی موجود هستند.

قیمت پنجره دوجداره رنگی

قیمت پنجره های upvc به طور معمول ارزانتر از مواد ساخته شده از دیگر مواد هستند این هم به دلیل فرایند پیچیده تر و هزینه های پایین مواد خام است.همچنین در درازمدت تعمیر و نگهداری پنجره و درب های upvc به طور قابل توجهی کاهش می یابد و در مقابل سایر مواد جایگزین به صرفه تر به نظر می رسد.

قیمت پنجره دوجداره بر مبنای اندازه ، شکل و پروفیل مورد استفاده می باشد.عناصر مهم دیگر شامل لعاب شیشه ،رنگ انتخاب شده و همچنین تکنیک های خاص که برای پوشش دادن یا لمینت پنجره های upvc مورد استفاده قرار می گیرند نیز تاثیر گذار هستند.البته عوامل دیگر نیز دخیل هستند که شامل :پنجره های upvc بزرگتر گرانتر از پنجره های upvc کوچکتر هستند.اشکال استاندارد ارزانتر از اشکال غیر استاندارد (یعنی بیضی،.....)هستند.نوع دستگیره ها و  .... نیز بر قیمت نهایی محصول تاثیر گذارند.

 

چه رنگ هایی برای پنجره های دوجداره مناسب هستند؟

پنجره های دوجداره در بسیاری از رنگ ها در بازار موجود هستند .شرکت ها معمولا یک مجموعه رنگ از کارهای تولیدی خود همیشه موجود دارند.پنجره های رنگی upvc یک حس زیبایی شناسی به خانه شما خواهند آورد که بسیار خانه شما را زیبا و منحصر به فرد خواهد کرد.

فریم های رنگی uPVC

بازار همواره رنگ های متنوع و ترکیبی فارق العاده ای از رنگ های پنجره های دوجداره ارائه می کند اما برخی از رنگ ها در میان صاحبان خانه از اهمیت بیشتری برخوردار هستند:

  • خاکستری
  • سیاه و سفید
  • رنگ قهوه ای
  • کرم رنگ

پنجره های دوجداره upvc خاکستری برای خانه یک تاکیید پیچیده هستند،پنجره های دوجداره مشکی برای ایجاد مشخصه مدرن استفاده می شود.پنجره های دوجداره قهوه ای به زیبایی و گرما خانه اضافه می کنند.پنجره های دوجداره کرم به راحتی با هر نوع نیازی سازگار می شوند.

چقدر می توان با نصب پنجره های uPVC  صرفه جویی کرد؟

صاحبان خانه که از پنجره های دوجداره استفاده می کنند باید بدانند که استفاده از این پنجره ها یک نوع سرمایه گداری به شمار می آید.upvc بهترین گزینه برای پنجره های شما به شمار می آیند که تعمیر و نگهداری ارزانی را به همراه خواهند داشت،علاوه بر این پنجره های دوجداره upvc به طور قابل توجهی کاهش گرما را تا 30 درصد کاهش می دهند.
شورای رتبه بندی انگلستان BFRC برای ارزیابی مستقل عملکرد پنجره های دوجداره در سال 2004 سیستم wers را ایجاد کرده است که به مصرف کنندگان کمک میکند تا میزان کارایی پنجره هایشان را درک کنند.این سیستم از یک مقیاس A++/G استفاده میکند .امتیاز پنجره های upvc را که دارای عملکرد بهتر با َA++ و حداقل با G است.

امتیاز انرژی از ویندوز

مزایای استفاده از uPVC رنگی ویندوز

در دنیایی که امروز در آن زندگی میکنیم لازم است که مسئولیت بیشتری در مورد منابع موجود داشته باشیم.پایداری و بهره وری انرژی کلید واژه های کنونی دنیای ما هستند مخصوصا زمانی که تصمیم به بازسازی خانه خود می گیریم باید شرایط محیط زیستی را حفظ کنیم.پنجره های دوجداره دنگی تمام مزایای پنجره های دوجداره upvc را ارائه می کنند و حس تناسب شخصیت را به خانه شما می دهند.

مزایای استفاده از پنجره دوجداره upvc

انرژی کارآمد ویندوز

عایق، در واقع، یکی از مزایای اصلی پنجره uPVC است. ثابت شده است که uPVC عملکرد بهتر عایق حرارتی را فراهم می کند، اجازه نمی دهد سرما وارد خانه شما شود و به طور قابل توجهی باعث کاهش میزان گرما می شود.

بدون چگالی

پنجره های uPVC اجتناب می کنند که تماس بین هوای گرم و سرد داخل خانه / خارج از خانه شما باعث مشکلات متراکم می شود، به همین دلیل ویژگی های عایق بندی uPVC ذکر شده است.

نویز کاهش یافته است

ترکیب پنجره های دو جداره و قاب uPVC آلودگی صوتی را 70٪ کاهش می دهد.

رنگ ها و اشکال

فریم های uPVC می تواند در تمام رنگ ها تولید شود، لمس اصلی را به خانه شما می رساند. علاوه بر این، مواد بسیار سازگار است که به دکوراسیون و غیر استاندارد به دنبال قاب.

ضمانت

پنجره های رنگی uPVC به عنوان پنجره های uPVC عمومی تضمین می شوند. مواد مورد استفاده بسیار مقاوم در برابر نور خورشید، آب و اثرات طوفان، لایه برداری و محو شدن و نگهداری کم هستند.

مزایای ویندوز uPVC

معایب پنجره دوجداره upvc

زیبایی شناسی

معایب فریم های غیر پروتئینی عمدتا مربوط به زیبایی شناسی است، با توجه به اینکه پنجره های uPVC نمی تواند همان خطوط باریک و ظاهری طبیعی پنجره های ساخته شده در مواد دیگر را ارائه دهد.

ساختار

پنجره های رنگی uPVC به اندازه آلومینیوم و یا چوب بسیار قوی نیستند، به همین دلیل است که باعث شکستن قاب می شود. آنها به علت ساختار سبک وزن خود، تمایل به سقوط یا سایش دارند.

سبک های رنگی uPVC رنگی

پیدا کردن نوع مناسب فریم های uPVC رنگی برای خانه شما قطعا زمان می برد، اما امیدوارم راهنمایی های ما این روند را تسهیل کند. هنگام انتخاب بهترین رنگ از رنگ های ویندوز uPVC برای خانه خود، در نظر داشته باشید که اثر مورد نظر نهایی بسیار مرتبط است .

به عنوان مثال، رنگ های تیره رنگی کمتر از زمانی که نور خیره می شود کمتر آشکار می شود، در نتیجه پنجره های uPVC خاکستری و سیاه در این موارد بزرگتر و بازتر می شوند. پنجره های uPVC کرم اگر خانه شما از آجر های سبک ساخته شده باشد، یک نگاه معتبر به نظر می رسد .